TR EN

Fabrika

3. Organize Sanayi Bölgesi 7. Sk. No:4 42300 - Selçuklu / KONYA

Telefon

Tel: +90 332 346 42 18 (pbx)

Fax: +90 533 231 77 63

Email

assan@assanltd.com

AS-SAN EV GEREÇLERİ

1977 yılında mütevazı bir atölyede üretime başlayan firmamız, o yıllarda ürettiği ASkı ve SANdalye ürünlerinin baş hecelerinin birleşmesi ile AS-SAN ismini almıştır.

1996 yılında şirketleşerek AS-SAN MADENİ EŞYA LTD. ŞTİ. unvanına sahip olmuştur.

Türkiye’nin ilk profil merdiven üreticilerinden olan AS-SAN, 2008 yılında ürün yelpazesine ütü masası ve çamaşır kurutmalıkları da ekleyerek züccaciye ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinde de AS-SAN EV GEREÇLERİ ismi ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Türkiye genelinde önemli bir pazar payına sahip olan AS-SAN, 2016 yılında ihracat çalışmalarına da hız vererek SAFRANE HOUSE WARES dış ticaret şirketini kurmuştur. Halen ihracatlarını SAFRANE DIŞ TİCARET üzerinden gerçekleştiren firmamız; Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’ya da ürünlerini ihraç etmektedir.

Hedef müşteri kitlesini de genişleterek markalaşma yolunda çalışmalarına devam eden AS-SAN, bugün Konya Organize Sanayi Bölgesinde 50 dönüm arazi üzerinde 15.000 m² kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüketicilerden gelen öneri ve talepler doğrultusunda mevcut ürünlerini sürekli geliştirmekte ve müşterilerine tercih noktasında pek çok alternatifler sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalıplaşmış kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden AS-SAN, geçmişte olduğu gibi gelecekte de dürüst ve ahlaklı ticaret prensipleri doğrultusunda isminden başarıyla bahsettiren ender bir firma olmanın gayret ve çabası ile yoluna devam edecektir.